تبلیغات
ادبیات و موسیقی - استاد محمدرضا شجریان ابوعطا آموزش می‌دهد
دوشنبه 12 مرداد 1388

استاد محمدرضا شجریان ابوعطا آموزش می‌دهد

   نوشته شده توسط: مرتضی    

در گفت‌وگو با فارس عنوان شد:
محمدرضا شجریان ابوعطا آموزش می‌دهد

خبرگزاری فارس: «محمدرضا شجریان» دوره چهارم از كارگاه آوازش را در دستگاه ابوعطا به پیش می‌برد.


«ایلیا محمدی‌نیا» مدیر روابط عمومی تالار آسمان در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس گفت: به دنبال برگزاری دوره‌های كارگاه آواز توسط استاد شجریان، ایشان هم اكنون دوره چهارم را با وقفه دو جلسه‌ای در تالار آسمان ادامه می‌دهد.
وی ادامه داد: این دوره به آموزش آواز و تصنیف در دستگاه ابوعطا اختصاص دارد بر این اساس هم اكنون آموزش بخش آوازی به اتمام رسیده و از جلسه بعد آموزش تصنیف در ابوعطا آغاز می‌شود.
محمدی‌نیا اظهار داشت: استاد شجریان از برخی شاگردان بسیار راضی هستند. ایشان با تمام مشغله‌هایی كه دارند تمام وقت‌شان را صرف كارگاه می‌كنند و با حجم بسیار بالای كار با دقت نظر فوق‌العاده و حساسیت ویژه به كار آموزش می‌پردازند. همچنین ایشان قصد دارد دوره عالی كارگاه را با حضور منتخبان برگزار كند.
وی در خصوص زمان برگزاری این دوره ادامه داد: زمان آن مشخص نیست چرا كه هم اكنون كارگاه چهارم توسط استاد در حال برگزاری است و ممكن است بعد از این دوره یا كارگاه پنجم و و یا دوره عالی برگزار شود.
مدیر روابط عمومی تالار آسمان در خاتمه خاطرنشان كرد: كارگاه‌های آواز استاد شجریان هر یكشنبه در تالار آسمان فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.