تبلیغات
ادبیات و موسیقی - هنگامه اخوان كنسرت می‌دهد
چهارشنبه 7 مرداد 1388

هنگامه اخوان كنسرت می‌دهد

   نوشته شده توسط: مرتضی    

با همكاری بنیاد رودكی و مهرآفرین؛
هنگامه اخوان كنسرت می‌دهد

خبرگزاری فارس: كنسرت موسیقی «گروه بهار» به خوانندگی هنگامه اخوان 14 تا 16 مرداد ویژه بانوان در تالار وحدت برگزار می‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تالار وحدت، با همكاری بنیاد فرهنگی هنری رودكی و موسسه نیكوكاری مهر آفرین، كنسرت موسیقی «گروه بهار» به خوانندگی هنگامه اخوان 14 تا 16 مرداد در تالار وحدت برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش، این مراسم با یادی از قمر‌الملوك وزیری، ترانه‌های امیر جاهد با خاطره‌ای از موسم گل، مرغ سحر و باز آمدم اجرا می‌شود. این كنسرت در دستگاه دشتی و ابوعطا اجرا شده كه در بخش دشتی تصنیف‌های «موسم گل»، «آتشی در سینه دارم»، «جاودانی»، «بسته دام»، «فغان شب»، «خون جوانان» و «دیلمان»؛ و در بخش ابوعطا نیز قطعاتی چون «نرگس مست» و «امان از هجر رخ یار» اجرا خواهد شد.
همچنین در این كنسرت، بیتا رضوی (سرپرست گروه) نوازنده سه تار، آذر زرگریان نوازنده تار، مرجان راوندی نوازنده عود، سونیا نظامی نوازنده كمانچه و نغمه فرهمند نوازنده تنبك خواهد بود.
علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در این مراسم، 14 مرداد از ساعت 18 تا 20 و روزهای 15 و 16 مرداد از ساعت 17 تا 19 به تالار وحدت مراجعه نمایند و یا جهت كسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 7 - 6670510 تماس حاصل فرمایند.