تبلیغات
ادبیات و موسیقی - پیرامون اتفاقات اخیر حوزه موسیقی؛ خانه موسیقی بیانیه داد
چهارشنبه 7 مرداد 1388

پیرامون اتفاقات اخیر حوزه موسیقی؛ خانه موسیقی بیانیه داد

   نوشته شده توسط: مرتضی    

پیرامون اتفاقات اخیر حوزه موسیقی؛
خانه موسیقی بیانیه داد

خبرگزاری فارس: خانه موسیقی با انتشار بیانیه‌ای، درباره برخی اتفاقات رسانه‌ای رخ داده پیرامون «محمدرضا شجریان» در روزهای گذشته واكنش نشان داد.


به گزارش خبرگزاری فارس، خانه موسیقی با انتشار بیانیه‌ای، درباره برخی اتفاقات رسانه‌ای رخ داده پیرامون «محمدرضا شجریان» در روزهای گذشته واكنش نشان داد.
در بخشی از این بیانیه كه نسخه‌ای از آن برای خبرگزاری فارس ارسال شده، آمده است: حفظ و صیانت از حریم و حقوق اولیه هنرمندان خدوم و تاثیرگذار كه چراغ عمر خود را در راه اعتلای فرهنگ وهنر این مرز و بوم بر افروخته اند از وظایف اصلی و اساسی همه كارگزاران و مسئولان كشور و بویژه اصحاب رسانه‌ها به شمار می‌رود و حال آنكه استاد محمدرضا شجریان و خدمات او چنان بسیط و گسترده و چنان تابناك و درخشان است كه نیاز به هیچ شرح و توضیح اضافی ندارد.
«خانه موسیقی»‌ در این بیانیه، به نمایندگی طیف گسترده‌ای از شاگردان، هنرجویان و همچنین هزاران عضو این نهاد مدنی، از مسئولان خواسته تا این موضوع را رسیدگی و نسبت به اتفاقات رخ داده پیرامون رئیس شورای عالی خانه موسیقی (عالی‌ترین شورای تخصصی هنر موسیقی در كشور) برخورد مقتضی را انجام دهند.