تبلیغات
ادبیات و موسیقی - «تمنا» با صدای «علیرضا گلشن» منتشر می‌شود
سه شنبه 30 تیر 1388

«تمنا» با صدای «علیرضا گلشن» منتشر می‌شود

   نوشته شده توسط: مرتضی    

«تمنا» با صدای «علیرضا گلشن» منتشر می‌شود

خبرگزاری فارس: آلبوم موسیقی «تمنا» به خوانندگی «علیرضا گلشن» در بازار موسیقی منتشر می‌شود.


سامان احتشامی نوازنده پیانو و آهنگساز در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس گفت:ساخت این آلبوم را از سال گذشته آغاز كردیم و هم اكنون قطعات آن را در مرحله ضبط داریم.
وی ادامه داد: تمنا شامل 4 تصنیف، قطعات آوازی و چهار مضراب بر روی اشعار «بامداد جویباری» به خوانندگی «علیرضا گلشن» است كه ضبط آوازهای آن توسط «عبدالحسین مختاباد»انجام گرفته است.
این نوازنده پیانو بیان داشت: تمامی قطعات این آلبوم توسط اركستر بزرگ و با همراهی نوازندگان اركستر سمفونیك تهران در استودیو پارس ضبط می‌شود.
«احتشامی» در ادامه با اشاره به ساخت موسیقی تله‌فیلم «شكاف»،گفت: این فیلم به تهیه‌كنندگی امیرحسین رضایی و كارگردانی رحمان رضایی و منوچهر اسلامی است كه موسیقی آن را نزدیك به فضای داستان فیلم كه در ژانر وحشت می‌گذرد، ساختم.
این آهنگساز در ادامه با اشاره به ساخت موسیقی مستند «گردش» بیان داشت: این فیلم به كارگردانی امیر نیك‌كار است كه برای پخش از شبكه چهارم سیما ساخته شده و بنده برای آن موسیقی ساخته‌ام.
احتشامی در خاتمه خاطرنشان كرد: این فیلم مستند مضمون ایرانگردی و گردشگری دارد و نواحی مختلف ایران را به تصویر می‌كشد. بنده نیز با توجه به شهر مورد نظر برای هر قسمت آن موسیقی ساخته‌ام.