تبلیغات
ادبیات و موسیقی - روشن روان ساخت موسیقی خوابهای دنباله دار را آغاز کرد
سه شنبه 30 تیر 1388

روشن روان ساخت موسیقی خوابهای دنباله دار را آغاز کرد

   نوشته شده توسط: مرتضی    

روشن روان ساخت موسیقی خوابهای دنباله دار را آغاز کرد
کامبیز روشن روان ساخت موسیقی "خوابهای دنباله دار" به کارگردانی پوران درخشنده را برای حضور در جشنواره فیلم کودک و نوجوان همدان آغاز کرد.

پوران درخشنده در این ارتباط  به خبرنگار مهر گفت : تا کنون بیش از 50 درصد از فیلم در تهران فیلمبرداری شده است و هم اکنون مشغول گرفتن سکانسهایی از کار در مجتمع مسکونی حوالی ستارخان هستیم. همه بازیگران نیز جلوی دوربین قرار گرفته اند.

وی افزود: برای رسیدن این فیلم به جشنواره فیلم کودک و نوجوان همدان هم اکنون بهرام دهقانی کار تدوین و صداگذاری نیز توسط آرش قاسمی انجام می شود.

درخلاصه داستان این فیلم آمده است: خوابهای دنباله‌دار ریحانه 8 ساله موجب پیدا شدن معلم گم شده‌اش می‌شود و حوادثی را به دنبال می‌آورد. علیرضا خمسه، پانته‌آ بهرام مهران احمدی، عزت‌‌الله رمضانی‌فر و فرشته صدر عرفایی، آرمیتا مرادی، کیمیا کرمانیان، زیبا هاشمی، آشام طالبی و ... بازیگران "خوابهای دنباله دار" هستند.

عوامل تولید این فیلم عبارتند از: تهیه‌کننده و کارگردان: پوران درخشنده، فیلمنامه‌نویس: محمود آیدن، مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی، مدیر صدابرداری: عباس رستگارپور، طراح صحنه، لباس و گریم: نوید فرح‌مرزی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: مهران احمدی، مدیرتولید: عباس درخشنده و عکاس: جواد جلالی.