تبلیغات
ادبیات و موسیقی - جشنواره موسیقی «صدای سخن عشق» برگزار می‌شود
پنجشنبه 25 تیر 1388

جشنواره موسیقی «صدای سخن عشق» برگزار می‌شود

   نوشته شده توسط: مرتضی    

جشنواره موسیقی «صدای سخن عشق» برگزار می‌شود

خبرگزاری فارس:دبیر شورای موسیقی موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی (ره)گفت: جشنواره موسیقی «صدای سخن عشق» 8 تا 13 آبان سال جاری برگزار می‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس، «علی‌اصغر سعادتی‌مطلق» در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران گفت: به مناسبت آغاز دهه چهارم انقلاب و بیستمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، جشنواره موسیقی با عنوان «صدای سخن عشق» از سوی دبیرخانه شورای موسیقی موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی (ره) و با همكاری ارگان‌های فرهنگی كشور از جمله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حوزه هنری، صدا و سیما، سازمان ملی جوانان و برخی دیگر از نهادها، از 8 آبان همزمان با میلاد مسعود امام رضا (ع) آغاز می‌شود و روز 13 آبان همزمان با سالروز تسخیر لانه جاسوسی و تبعید حضرت امام خاتمه می‌یابد.
وی افزود: این جشنواره با موضوع «30 سال فعالیت موسیقی و سرود و آهنگ»، پیرامون شخصیت و اندیشه‌های حضرت امام برگزار می‌شود.
سعادتی اظهار كرد: این جشنواره در فرهنگسراهای تهران و دیگر مراكز هنری و با حضور هیات داوران برگزار می‌شود كه برنامه‌ها و مكان نهایی آنها متعاقبا اعلام می‌شود.
وی با بیان اینكه این جشنواره موسیقی به مرور آثار سی ساله و بهترین ها در این حوزه نیز می‌پردازد، افزود: آثار ارسالی به این جشنواره در چهار رشته موسیقی سنتی، موسیقی كلاسیك، موسیقی جوان (پاپ) و موسیقی فیلم و نماهنگ مورد داوری و ارزیابی قرار گرفته و جوایز نفیس و تقدیرنامه و تندیس به برگزیدگان رشته‌های مختلف اهدا می‌شود و آثار برگزیده از سوی هیات داوران،به صورت زنده برای عموم اجرا می‌شود.
پیش از این زمان برگزاری این جشنواره مهرماه 88 اعلام شده بود كه به دلیل همزمانی با جشنواره فیلم آیینه و آفتاب در آبان ماه برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند برای شركت در این جشنواره و ارسال آثار فرم فراخوان این جشنواره را دریافت كنند.